Hizmetlerimiz

Bireysel Danışmanlık Hizmeti
Diyet İzmir Beslenme Koçluğu ve Danışmanlık hizmetinde bireyleri kazanma ihtimallerinin, kaybetme ihtimallerinden daha yüksek olduğuna inandırarak küçük fedakarlıklarla büyük gibi görünen engelleri aşmayı öğretmeyi hedefledik.

Çevrenizdekiler “boşuna deneme, olmayacak” dese de “göreceksiniz olacak” diyen iç sesimizi güçlü tutarak, direndikçe kazanmayı öğrettik. Bir de baktık ki bu coşku gün geçtikçe artarak büyüdü. Büyükmüş gibi görünen engellerin, kişi istediğinde ve profesyonel bir destek aldığında bunun nasıl kolaylaştığını gördük.

Diyet İzmir’de beslenme biliminin ışığında, mesleki etik kurallar doğrultusunda, kendi toplumumuza uygun, kişisel ayrıcalıkları göz önünde bulundurarak, olaylara bakış açımızı değiştirerek ağırlık denetimi programları oluşturuyoruz. (weight manegement program) Bireysel danışmanlık hizmeti verirken, bireyin yaş (bebek, çocuk, ergen,yetişkin), cinsiyet özellikleri,  beslenme alışkanlıkları,yaşam tarzı,yapılan aktivite göz önünde bulundurularak BIA(Bioelectrical Impedance Analysis) tekniği ile çalışan vücut analiz cihazı ile ölçümleriniz yapılır, sonuç itina ile değerlendirilir ve size uygun beslenme programınız oluşturulur.

Kısa süreli olmayan bu sürece başlamak,  bunu devam ettirmek ve koruma sürecinde kaybedilen ağırlıkların muhafaza edilmesi sağlanır.

 

Bireysel_Danismanlik

Bir Fikir Alın

WhatsApp ile


Hemen Arayın


Diyetisyen Sueda AKKAS

 

Sueda AKKAŞ

Diyetisten

Doğal Ürünler

Sağlık & Lezzet

İletişim

0232 259 78 42

Türk Web Ajans