Hizmetlerimiz

Kurumsal Danışmanlık Hizmeti
 Diyet İzmir’in birincil hedefi kişileri, fiziksel ve ruhsal olarak tam bir iyilik haline getirmek ve tutmaktır. Bununda yeterli ve dengeli beslenmekten, fiziksel olarak aktif olmaktan geçtiğine inanmaktayız. Bu konuda toplumdaki bireysel gelişimlerinin yanı sıra ,kurumlarda çalışanların yaşam kalitelerinin artmasının, şirketlerine olan pozitif dönüşümlerinin farkındadırlar.

Yeterli ve dengeli beslenme bireylerin yaşam kalitesini ve süresini, fiziksel ve ruhsal durumlarını birebir etkilemesi yanında, kişilerin iş yeri verimliliğini ve motivasyonlarını da doğrudan etkilemektedir.

Kendilerini ileri taşıma, sağlık sorunlarına çözüm bulma anlamında bireysel yapılan çalışmaların yanı sıra kurumlarda çalışan verimliliğini artırmak için “kurumsal beslenme danışmanlığı” almaktadırlar. Kurumsal beslenme danışmanlığında , bireylerin beslenme bilgi düzeylerinin arttırılması, yöneticilere ve çalışanlara kilo kontrolüne ve yaşam tarzlarını doğru şekillendirmeye yönelik bilgilendirme yapılırken, şirketlere alınan besinlerin denetiminden, hazırlanma, pişirilme ve depolanmasına kadar imalathane düzen ve hijyen değerlendirmesi yanı sıra aylık ve haftalık yemek listeleri oluşturulmaktadır.

Tabi bütün bunlar, iş yeri verimini arttırıp , kuruma bağlılığı ve motivasyonu arttıracağından, sağlık harcamalarını düşürecek, yapılan işin hacmini arttıracaktır.

Diyet İzmir olarak yanlış beslenme ve fiziksel aktivitelerin bireysel bilinçlenmenin yanında kurumsal bilinçlenme ile de her geçen gün olumlu yönde ilerlemeler ile çözüleceğine inanıyoruz.

Kurumsal_Danismanlik

Bir Fikir Alın

WhatsApp ile


Hemen Arayın


Diyetisyen Sueda AKKAS

 

Sueda AKKAŞ

Diyetisten

Doğal Ürünler

Sağlık & Lezzet

İletişim

0232 259 78 42

Türk Web Ajans